KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16463239
nr 1646 3239
Kerstin Hammarlund
(1929-2024), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 63x63 cm, yttermått inklusive ram: 68x68 cm
Kerstin Hammarlund, svensk bildkonstnär född 1929, död 2024.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 september 2024
kl 18:12:04
26/9 23:35:09
100 kr
30/9 07:49:40
Kerstin Hammarlund
Läs mer om Kerstin Hammarlund